ingofe.pl ING
Pola obowiązkowe
Co chcesz zrobić?
Twoje dane
W przypadku braku numeru PESEL, podaj serię i numer dokumentu tożsamości.
Posiadam przedstawiciela ustawowego
Jeśli jesteś niepełnoletni lub posiadasz ograniczoną
zdolność do czynności prawnych, zaznacz to pole
i uzupełnij dane swojego przedstawiciela ustawowego.
Czy jesteś w związku małżeńskim?
Jak możemy się z Tobą kontaktować w sprawach związanych z Twoim rachunkiem OFE
Na podany numer telefonu prześlemy Ci SMSa z hasłem
dostępu do Twojego konta w ING OFE on-line. Będziesz
mógł w nim sprawdzać stan swojego konta OFE
Jak możemy przesyłać Ci informację o środkach na Twoim rachunku?
Chcę otrzymywać informację o środkach na rachunku w ING OFE poprzez e-serwisING
E-serwisING to portal, w którym sprawdzisz stan swojego rachunku w OFE, liczbę i wartość jednostek rozrachunkowych oraz aktualność danych podanych na umowie z OFE. Hasło do e-serwisINGu otrzymasz smsem po potwierdzeniu umowy przez ZUS.
E-serwisING jest najbezpieczniejszą i najwygodniejszą formą przekazywania informacji o środkach zgromadzonych na Twoim rachunku w ING OFE. Dzięki e-serwisINGowi dostęp do Twojego rachunku w ING OFE masz zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Zyskujesz pewność, że Twoje poufne dane przechowywane są w bezpieczny sposób i nie pozyska ich nieupoważniona osoba.
Z powyższych względów rekomendujemy wybór e-serwisINGu, jeśli jednak chcesz otrzymywać informacje o środkach na rachunku w ING OFE poprzez e-mail, zaznacz ten checkbox
Bądź ekologiczny! Wybierz najszybszą i najbezpieczniejszą formę otrzymywania informacji o środkach zgromadzonych na rachunku w ING OFE poprzez e-serwisING. Jeśli nie wybierzesz formy elektronicznej, informacje te otrzymywać będziesz listem zwykłym.

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o postępie w procesie zawarcia umowy z OFE, a także newslettery i inne ważne informacje dotyczące ING OFE.


Podaj swój telefon komórkowy, a po zawarciu umowy otrzymasz hasło do e-serwisINGu i sprawdzisz, czy należne środki wpływają na Twój rachunek w OFE.
Uzupełnij formularz Dalej